Paieška

Kaina: iki

Veiksmas:
Rajonas:

Atitvarai (stoveliai eilėms formuoti, eksponatams aptverti)

Atitvarai (stoveliai eilėms formuoti, eksponatams aptverti)
Atitvarai (stoveliai eilėms formuoti, eksponatams aptverti)Atitvarai (stoveliai eilėms formuoti, eksponatams aptverti)Atitvarai (stoveliai eilėms formuoti, eksponatams aptverti)Atitvarai (stoveliai eilėms formuoti, eksponatams aptverti)
Skelbimo Nr. 79052
Paskelbtas: 2019-09-04 02:02:31
Atnaujintas: 2019-09-04 02:02:31

Perskaitytas: 12
Miestas: Vilnius

Kaina: 65 €


Veiksmas: Siūlau
Tvirti ir stabilūs atitvarai su masyviu ir plokščiu padu, tarpusavyje jungiami virvėmis arba juostomis. Jungti galima ne tik tarpusavyje, bet ir prie sienos. Atitvarai nepakeičiami renginių metų, kai reikia aptverti eksponatus, nukreipti žmonių srautus, atitverti zonas. Paprastai paruošiami naudoti, mobilūs – galima įvairiai išdėlioti ir panaudoti skirtingose situacijose. Galima uždėti informacines lenteles su reklama ar nuorodomis.

Juostiniai ir virviniai atitvarai.

Novatoriškas ir patrauklus dizainas, galite rinktis iš įvairių spalvų, formos, sudėties atitvarų.

ES paramos skydų ir stendų gamyba, kilnojamos stendų konstrukcijos, parodų stendo įrengimas ir apipavidalinimas, iškabos ir jų gamyba. Staliukai prezentacijoms ir degustacijoms, renginiai ir jų organizavimas, stulpeliai užtvaroms, stendai prezentacijoms ir renginiams. Stendai iš plieno ir metalo, reklaminė įranga prekybai, info stalai parodoms, apsauginiai borteliai. Barjerai su grandine, degustaciniai staliukai ir stalai, ekspozicinės foto sienelės, apsauginės tvorelės. Spauda ant tentų ir audinio, foto nuotraukų redagavimas, šviesdėžės ir švieslentės, konferencijų stendai. Foto sienelės, reklaminiai skydai ir rėmai, brošiūrinės reklamai.

UAB EuroEGO
860631237, 860512959

Skelbimo autoriaus kontaktai


Vardas: euroego
Telefonas: 860631237
Skype: euroego
Interneto svetainė: www.euroego.lt/home/juostiniai-eiliu-atitvarai

Susisiekti su skelbimo autoriumi

 
El. paštas: *
Pranešimas: *
Saugos kodas: *
Įveskite saugos kodą
 


Darbo skelbimai užsienyje - www.uzsienos.lt, Darbas užsienyje, darbas Norvegijoje, darbas Danioje, darbas žemės ūkyje