Paieška

Kaina: iki

Rajonas:

Specializuotų tekstų vertimas Ru - Lt, De-lt

Specializuotų tekstų vertimas Ru - Lt, De-lt
Specializuotų tekstų vertimas Ru - Lt, De-lt
Skelbimo Nr. 79242
Paskelbtas: 2019-10-04 22:13:05
Atnaujintas: 2019-10-19 12:54:27

Perskaitytas: 242
Miestas: Vilnius

Veiksmas: Siūlau
NUOTOLINIS VERTIMAS RAŠTU

RU - LT
Nebrangiai, greitai ir kokybiškai NUOTOLINIU BŪDU raštu verčiu paprastus ir SPECIALIZUOTUS tekstus (sritys: BUHALTERIJA, SUTARTYS, ĮGALIOJIMAI, APOSTILĖS, ĮSTATAI, archyvų pažymos, TECHNINIAI TEKSTAI (sritys: statyba, šildymas - vėdinimas, šilumos tiekimas, geležinkeliai, elektros tiekimas, įv. INSTRUKCIJOS ir pan.), TEISMO dokumentai, interneto puslapiai (perkelti į Word ar kitą formatą), populiarioji medicina, akių ligos, psichologija, sociologija, mada, turizmas, restoranų ir kavinių meniu, studentų darbai, viešieji pirkimai, transportas, automobilių remonto kalkuliacijos, informacinės technologijos, stomatologija, garso įrašai ir kt.) IŠ RUSŲ K. į lietuvių k. ir atvirkščiai (jeigu reikia). GIMTOJI KALBA - LIETUVIŲ. (Vertimų patirtis 9 metai, galiu išrašyti sąskaitą, pasirašytą skaitmeniniu parašu).

Neskubaus vertimo kaina (WORD FORMATU ATSIŲSTO TEKSTO) nuo 4,00 EUR iki 5,00 EUR brutto už 1600 ženklų be tarpų (priklausomai nuo teksto sudėtingumo ir skubumo). Esant didesnėms apimtims galima tartis dėl nuolaidos.

DE - LT
Taip pat nuotoliniu būdu raštu verčiu tekstus VERSLO, finansų, transporto, draudimo, kelių eismo įvykių, registrų išrašus, bankų išrašus, policijos dokumentus, mokesčių deklaracijos, įgaliojimus, instrukcijas, susirašinėjimus su įvairiomis institucijomis ir pan. iš VOKIEČIŲ KALBOS Į lietuvių kalbą.

-
Neskubaus vertimo kaina (WORD FORMATU ATSIŲSTO TEKSTO) nuo 4,50 EUR iki 5,50 EUR brutto už 1600 ženklų be tarpų (priklausomai nuo teksto sudėtingumo).
-
Esant poreikiui ir galimybėms ATLIEKU SKUBIUS VERTIMUS.
-
BE TARPININKŲ. Palankus kainos ir kokybės santykis.
-

Miestas: visa Lietuva
Tel. 8 673 69614
vertimai219


Skelbimo autoriaus kontaktai


Vardas: Vertimai
Telefonas: +370 67369614
Interneto svetainė: https://www.facebook.com/nuotolinis.vertimas
El. paštas: vertimai219@gmail.com

Susisiekti su skelbimo autoriumi

 
El. paštas: *
Pranešimas: *
Saugos kodas: *
Įveskite saugos kodą
 


Darbo skelbimai užsienyje - www.uzsienos.lt, Darbas užsienyje, darbas Norvegijoje, darbas Danioje, darbas žemės ūkyje