Paieška

Kaina: iki

Sritys:
Rajonas:

Kalėdinis įmonės vakarėlis. Naujametinis vakarėlis restorane Vilniuje

Kalėdinis įmonės vakarėlis. Naujametinis vakarėlis restorane Vilniuje
Kalėdinis įmonės vakarėlis. Naujametinis vakarėlis restorane VilniujeKalėdinis įmonės vakarėlis. Naujametinis vakarėlis restorane VilniujeKalėdinis įmonės vakarėlis. Naujametinis vakarėlis restorane VilniujeKalėdinis įmonės vakarėlis. Naujametinis vakarėlis restorane Vilniuje
Skelbimo Nr. 82568
Paskelbtas: 2021-12-01 23:29:43
Atnaujintas: 2021-12-01 23:29:43

Perskaitytas: 42
Miestas: Vilnius

Sritys: Kita
Kalėdinis įmonės vakarėlis – tai ne tik smagiai praleistas vakaras, bet puiki galimybė sustiprinti draugiškus santykius su savo kolegomis.
Ieškote, kur surengti įmonės kalėdinį vakarėlį? Artėjant gražiausioms ir šilčiausioms metų šventėms, restoranas „Sigmutė“ pristato išskirtinį pasiūlymą – kalėdinis įmonės vakarėlis restorane.
Surenkite Kalėdinį vakarėlį įmonei viename iš mūsų restoranų ir mėgaukitės šiltomis akimirkomis pažįstamų rate. Jums nereikės vargti ir ieškoti, kur užsisakyti maisto išsinešimui, o taip pat, kas pasirūpins šventinės atmosferos kūrimu. Ilgametę patirtį turintis restorano „Sigmutė“ personalas užtikrina aukščiausio lygio aptarnavimą ir šventinę nuotaiką.
Pasirūpinsime ne tik jaukios atmosferos kūrimu, bet ir gardžių karštų patiekalų ruošimu bei šaltų užkandžių ir burnoje tirpstančių desertų gamyba.
Restoranų tinklas „Sigmutė“ suteikia dar daugiau galimybių. Moderniai įrengtose pokylių salėse yra galimybė pakviesti muzikantus arba surengti visą show programą, kas užtikrins šventinę nuotaiką viso vakarėlio metu.
Banketinės salės naujiesiems metams yra rezervuojamos pagal visus Jūsų pageidavimus ir pasirinktas datas.
Kalėdinis vakarėlis darbuotojams taps įsimintas ir ilgam išliks visų dalyvių atmintyje bei paliks tik malonius įspūdžius.
Švęskime kartu!

IŠSKIRTINIS PASIŪLYMAS NAUJŲJŲ METŲ SUTIKIMUI.
Jau tradicija tapusi naujųjų metų šventinė programa yra rengiama ir šiemet!
Naujuosius metus sutikime kartu – Vilniaus širdyje esančiame restorane.
Jau gruodžio 31 d. vyks Naujųjų metų sutikimas Vilniuje, restorane „Sigmutė“. Sakoma, kaip sutiksi Naujuosius metus, taip juos ir praleisi, todėl kviečiame juos sutikti kartu – linksmoje, šventiškoje ir draugiškoje atmosferoje.
Naujametinė vakarienė neįsivaizduojama be gausaus šventinio stalo, todėl siūlome gerai apgalvotą meniu. Profesionalūs virėjai paruoš gausybę išskirtinių šventinių patiekalų: įvairūs užkandžiai, salotos, karšti patiekalai ir šventinis tortas!
Specialiai Naujųjų metų šventei dekoruota salė su papuošimais, dekoracijomis ir nuostabiąja eglute. Naujametinė eglutė puikiai papildys kiekvieną šio nuostabaus vakaro nuotrauką.
Gardžiausi patiekalai, gyva muzika, šou ir daug staigmenų laukia visų atvykusių į Naujųjų metų sutikimą sostinėje.

Platesnė informacija dėl meniu, o taip pat staliukų rezervacija tel. +37065277247.
Daugiau informacijos apie mus rasite mūsų tinklapyje: /
Prisijunkite prie mūsų Facebook puslapio ir sekite visas aktualias naujienas: https:///sigmute

Skelbimo autoriaus kontaktai


Vardas: Sigmutė
Telefonas: +37065277247

Susisiekti su skelbimo autoriumi

 
El. paštas: *
Pranešimas: *
Saugos kodas: *
Įveskite saugos kodą
 


Darbo skelbimai užsienyje - www.uzsienos.lt, Darbas užsienyje, darbas Norvegijoje, darbas Danioje, darbas žemės ūkyje