Paieška

Kaina: iki

Veiksmas:
Rajonas:

Surenkamos mobilios stendų ir foto sienelių sistemos X

Surenkamos mobilios stendų ir foto sienelių sistemos X
Surenkamos mobilios stendų ir foto sienelių sistemos XSurenkamos mobilios stendų ir foto sienelių sistemos XSurenkamos mobilios stendų ir foto sienelių sistemos XSurenkamos mobilios stendų ir foto sienelių sistemos X
Skelbimo Nr. 85203
Paskelbtas: 2023-11-02 13:12:41
Atnaujintas: 2023-11-02 13:12:41

Perskaitytas: 31
Miestas: Vilnius

Kaina: 500 €


Veiksmas: Siūlau
Mobili konstrukcinė sistema iš plastiku padengto aliuminio, kuris suteikia konstrukcijai juodą spalva ir papildomai apsaugo smūgių. Naudojama stendams įrengti parodose, mugėse, konferencijose, bei kituose renginiuose.

Konstrukcijos lengvos ir kompaktiškos, todėl nekelia problemų sandėliuojant ir pervežant - konstrukciją ir grafinius plakatus galima transportuoti lengvuoju automobiliu. Jas paprasta sumontuoti. Iš tų pačių dalių galima surinkti įvairias konstrukcijas, atsižvelgiant į turimą erdvę ir poreikius.

LED šviečiantys stendai, vidaus ir lauko grindų stovai, ekspozicijų ir parodinių stendų projektavimas, atitvarai su juostomis. Atitvėrimo sistemos, reklaminiai barjerai su reklama, modulinės konstrukcijų sistemos renginiams, vienpusiai ir dvipusiai stendai. Eksponatų aptvėrimas, plakatai ir plakatų laikikliai, reklaminiai stendai, parodų sienelės ir sistemos. Ardomi stendai ir info stalai, stendų projektavimas ir montavimas, stendai darbo įstaigoms, mobilūs parodų stendai. Vidinės ir išorinės reklamos gamyba, tūrinės iškabos ir tūrinė reklama, šviesdėžių ir švieslenčių gamyba, scenos ir sceninės konstrukcijos. Prezentaciniai stalai, reguliuojamo aukščio reklaminiai stendai, kilnojami reklaminiai stendai.

UAB EuroEGO
+37060631237, +37060512959

Skelbimo autoriaus kontaktai


Vardas: euroego
Telefonas: 860631237
Interneto svetainė: www.euroego.lt/home/stendu-sistema-x

Susisiekti su skelbimo autoriumi

 
El. paštas: *
Pranešimas: *
Saugos kodas: *
Įveskite saugos kodą
 
Paryškinti skelbimai


Darbo skelbimai užsienyje - www.uzsienos.lt, Darbas užsienyje, darbas Norvegijoje, darbas Danioje, darbas žemės ūkyje