Paieška

Kaina: iki

Veiksmas:
Rajonas:

Parodinės konstrukcinės sistemos renginiams, parodoms, mugėms, konferencijoms

Parodinės konstrukcinės sistemos renginiams, parodoms, mugėms, konferencijoms
Parodinės konstrukcinės sistemos renginiams, parodoms, mugėms, konferencijomsParodinės konstrukcinės sistemos renginiams, parodoms, mugėms, konferencijomsParodinės konstrukcinės sistemos renginiams, parodoms, mugėms, konferencijomsParodinės konstrukcinės sistemos renginiams, parodoms, mugėms, konferencijoms
Skelbimo Nr. 85204
Paskelbtas: 2023-11-02 13:13:36
Atnaujintas: 2023-11-02 13:13:36

Perskaitytas: 28
Miestas: Vilnius

Kaina: 1 000 €


Veiksmas: Siūlau
Išskirtinės aliumininės konstrukcinės sistemos koncertams, prezentacijoms, parodoms, mugėms ir kitiems renginiams.

Pasižymi ypač lengvu svoriu. Surinkimas greitas ir paprastas – neprireiks gręžti, kalti vinių, sukti varžtų. Galima pritvirtinti apšvietimą, ekranus, monitorius, projektorių, pristatomą produkciją ir pan. Yra galimybė papildomai įkomponuoti lazerius, judantį apšvietimą. Be to, skirtingų formų ir dydžių konstrukcijos puikiai prisitaiko prie įvairių plotų.

Grafiniai stendai su plakatais, halogeniniai ir LED stendų šviestuvai, atitvarų sistema su virvėmis, transportavimo krepšiai plakatams ir stendams. Scenų gamyba iš aliuminio konstrukcijų, reklaminiai baneriai ir stoveliai, informaciniai stendai universitetams, informaciniai ir reklaminiai stendai. Prekybiniai stendai, transportavimo dėžės ant ratukų, stiklo pluošto vėliavų stiebai, vitrinų gamyba ir apipavidalinimas. Vidaus ir lauko atitvarai, reklaminiai stovai ir bokštai, scenų pakylos ir podiumai, reklaminiai stalai. Konstrukcijos scenoms, įranga ekspozicijoms ir prezentacijoms, surenkami stendai, parodinė įranga reklamai. LED šviečiantys stendai ir rėmeliai, ES paramos stendai, parodų ir mugių įranga.

UAB EuroEGO
860631237, 860512959

Skelbimo autoriaus kontaktai


Vardas: euroego
Telefonas: 860631237
Interneto svetainė: www.euroego.lt/home/scenu-konstrukcijos

Susisiekti su skelbimo autoriumi

 
El. paštas: *
Pranešimas: *
Saugos kodas: *
Įveskite saugos kodą
 
Paryškinti skelbimai


Darbo skelbimai užsienyje - www.uzsienos.lt, Darbas užsienyje, darbas Norvegijoje, darbas Danioje, darbas žemės ūkyje