Paieška

Alga: iki

Darbo laikas:
Rajonas:

Dizaino paslaugos, reklama, maketavimo darbai, internetiniai baneriai

Dizaino paslaugos, reklama, maketavimo darbai, internetiniai baneriai
Dizaino paslaugos, reklama, maketavimo darbai, internetiniai baneriaiDizaino paslaugos, reklama, maketavimo darbai, internetiniai baneriaiDizaino paslaugos, reklama, maketavimo darbai, internetiniai baneriaiDizaino paslaugos, reklama, maketavimo darbai, internetiniai baneriai
Skelbimo Nr. 85205
Paskelbtas: 2023-11-02 13:14:35
Atnaujintas: 2023-11-02 13:14:35

Perskaitytas: 28
Miestas: Vilnius

Alga: 50 €


Darbo laikas: Visas etatas
Įvairius dizaino darbus atliekame kokybiškai ir per trumpiausią laiką. Galime sukurti logotipus, prekės ženklus, 3D vizualizaciją, web banerius, animuotus el. atvirukus, animaciją ir dar daugiau.

Gaminame atvirukus, kalendorius, vizitines korteles, vokus, firminius blankus, pakuotes, padėkas, bilietus, nuolaidų kuponus, kvietimus, knygas, katalogus, lankstinukus, skrajutes, žurnalus, plakatus ir kt.

Vidaus ir lauko reklama, reklaminės vėliavos ir vėliavų stiebai, aliuminiai ir mediniai stendai, mobilūs atitvarai renginiams. Brošiūrų laikikliai, lankstūs stendai, reklaminių iškabų gamyba, ekspozicijų stendai parodoms. Parodinių sienelių gamyba, pastatomi stendai prezentacijoms, reklamos agentūra, konferencijų ir renginių įrengimas. FLASH baneriai ir reklama, konferencijos ir jų įranga, Roll up ir Pop Up stendai, ištraukiami stendai ir baneriai rollup. Modulinės scenų pakylos, tekstiliniai mobilūs stendai, reklaminiai rėmeliai tiesaus kampo, stulpeliai su virvėmis. Mobilūs degustaciniai staliukai.

UAB EuroEGO

+37060631237, +37060512959

Skelbimo autoriaus kontaktai


Vardas: euroego
Telefonas: 860631237
Interneto svetainė: www.euroego.lt/home/dizainas
El. paštas: info@euroego.lt

Susisiekti su skelbimo autoriumi

 
El. paštas: *
Pranešimas: *
Saugos kodas: *
Įveskite saugos kodą
 
Paryškinti skelbimai


Darbo skelbimai užsienyje - www.uzsienos.lt, Darbas užsienyje, darbas Norvegijoje, darbas Danioje, darbas žemės ūkyje