Paieška

Kaina: iki

Veiksmas:
Rajonas:

Vakuuminis BAR OF BEAUTY inkštirų valymo aparatas su vandens srove

Vakuuminis BAR OF BEAUTY inkštirų valymo aparatas su vandens srove
Vakuuminis BAR OF BEAUTY inkštirų valymo aparatas su vandens sroveVakuuminis BAR OF BEAUTY inkštirų valymo aparatas su vandens sroveVakuuminis BAR OF BEAUTY inkštirų valymo aparatas su vandens sroveVakuuminis BAR OF BEAUTY inkštirų valymo aparatas su vandens srove
Skelbimo Nr. 86154
Paskelbtas: 2024-06-07 16:34:54
Atnaujintas: 2024-06-07 16:34:54

Perskaitytas: 16
Miestas: Vilnius
Rajonas: Antakalnis

Kaina: 35 €


Veiksmas: Siūlau
Inovatyvaus BAR OF BEAUTY vakuuminio inkštirų valymo aparato dėka, veido valymą galima atlikti tiesiog namuose bet kuriuo Jums patogiu metu.
Veido porų valikliai pašalina riebalų perteklių, nešvarumus ir negyvas odos ląsteles, kurios gali užkimšti poras. Tai padeda išvengti spuogų ir inkštirų susidarymo. Pašalinus nešvarumus ir riebalus, oda gali laisviau kvėpuoti. Tai svarbu jos sveikatai ir atsinaujinimui. Stiprus siurbimo efektas, kuris yra nekenksmingas odai.  Valymo vandens rezervuaras yra atsakingas už giluminį porų valymą. Su vandens srove dar giliau išplausite nesvarumus. 
Aparatas pagamintas iš aukštos kokybės ABS medžiagos.  Trijų lygių valymo režimai. Giliai valo odą, pašalina inkštirus.
Tinka įvairių tipų odai. Gali naudoti tiek vyrai, tiek moterys.
Inovatyvus BAR OF BEAUTY vakuuminio inkštirų valymo aparatas pasižymi ne tik gera sukibimo ir siurbimo galia, bet ir drėkinamuoju poveikiu. Siurbimo metu pasirodantis vanduo sudrėkina oda, taip neleisdamas jai išsausėti visos procedūros metu ir po procedūros ji atrodo dar labiau švytinti ir lygi. Naudojant šį prietaisą pastebima ne tik švari ir švytinti oda, bet kartu pastebimas ir raukšlių sumažėjimas, kadangi aparatas turi siurbimo ir tempimo savybes, kurios gali pašalinti mažas veido raukšles, taip veidas atrodo jaunesnis.  Įsitikinimui, jog aparatas tikrai veiksmingas, jame yra įmontuota permatoma vandens talpa, kuri sudaro sąlygas pamatyti visus išvalytus nešvarumus. Talpa nusiima ir valosi labai lengvai. 
6 keičiamos siurbimo galvutės: įvairios siurbimo galvutės, skirtos įvairioms veido odos būklėms. Mažos siurbimo galvutės tinka mažoms vietoms, pvz., nosies sričiai valyti. Vidutinės siurbimo galvutės tinka aplink akis, nosį, o didelės siurbimo galvutės - kaktai ir veidui. Rekomenduojama pradėti nuo mažos  siurbimo galios ir mažos galvutės. Matomas vandens rezervuaras: porų nešvarumai į valymo rezervuarą patenka su aparato siurbimu, todėl galite matyti, kaip vyksta valymo procesas ir kaip gerai jis atliekamas. Efektyvus porų valymo aparatas: naudojant naujovišką vakuuminės adsorbcijos technologiją, inkštirų valymo aparatas lengvai išsiurbia juoduosius taškelius ir giliai išvalo poras, nekenkdamas odai. Maži burbuliukai patenka į poras, kad išvalytų ir sudrėkintų odą nesukeldami jos sudirginimo. 3 lygių reguliuojamas siurbimas: galite lengvai nustatyti tinkamiausią siurbimo galią skirtingoms odos sritims ir tipams. Nuo didelio iki mažo siurbimo galingumo. Tinka naudoti riebiai, normaliai ir sausai odai. Lengva naudoti: prieš naudodami šį vakuuminį aparatą, uždėkite ant veido šiltą rankšluostį arba karštų garų aparatą tam, kad atsivertų poros. Tada pagal savo odos tipą pasirinkite tinkamą antgalį ir režimą. Procedūros metu nerekomenduojama vakuuminį aparatą ilgai laikyti toje pačioje veido vietoje.
Naudoti du kartus per savaitę

Skelbimo autoriaus kontaktai


Vardas: regotech
Telefonas: +37063977277
Interneto svetainė: https://marsietis.lt/vakuuminis-bar-of-beauty-inkstiru-valymo-aparatas ...

Susisiekti su skelbimo autoriumi

 
El. paštas: *
Pranešimas: *
Saugos kodas: *
Įveskite saugos kodą
 
Paryškinti skelbimai


Darbo skelbimai užsienyje - www.uzsienos.lt, Darbas užsienyje, darbas Norvegijoje, darbas Danioje, darbas žemės ūkyje