Paieška

Veiksmas:
Rajonas:

Magnetinis belaidis įkroviklis išmaniesiems įrenginiams

Magnetinis belaidis įkroviklis išmaniesiems įrenginiams
Magnetinis belaidis įkroviklis išmaniesiems įrenginiamsMagnetinis belaidis įkroviklis išmaniesiems įrenginiamsMagnetinis belaidis įkroviklis išmaniesiems įrenginiamsMagnetinis belaidis įkroviklis išmaniesiems įrenginiams
Skelbimo Nr. 86255
Paskelbtas: 2024-07-02 16:39:45
Atnaujintas: 2024-07-02 16:39:45

Perskaitytas: 13
Miestas: Vilnius
Rajonas: Antakalnis
Veiksmas: Siūlau
Dar niekada nebuvo taip lengva įkrauti telefoną!
Magnetiniai įkrovikliai leidžia lengvai ir greitai prijungti įrenginį įkrovimui. Nereikia jaudintis dėl kabelių ar jungčių, nes įrenginys tiesiog priglunda prie įkroviklio. Dėl magnetinio prisijungimo, įrenginys lieka stabiliai vietoje, sumažinant atsitiktinio nukritimo ar slydimo riziką įkrovimo metu. Kadangi nėra fizinių jungčių, kurios nuolat būtų naudojamos, sumažėja įkroviklio ir įrenginio nusidėvėjimas. Tai gali prailginti įkroviklio ir įrenginio tarnavimo laiką. Belaidžiai įkrovikliai gali būti labai estetiški ir kompaktiški, puikiai derantys prie modernaus interjero. Jie dažnai atrodo geriau ir tvarkingiau nei tradiciniai įkrovimo kabeliai.
Naujas 15 W magnetinis belaidis įkroviklis skirtas iPhone 15; 15 Plus; 15 Pro; 15 Pro Max; iPhone 14; 14 Plus; 14 Pro; 14 Pro Max; iPhone 13; 13 mini; 13 Pro; 13 Pro Max; iPhone 12; 12 mini; 12 Pro; 12 Pro Max; iPhone 11 Pro; 11 Pro Max; iPhone 11; iPhone SE (2 ir 3 kartos); iPhone XS; XS Max; iPhone XR; iPhone X; iPhone 8; 8 Plus. Taip pat tinkamas ir kitiems mobiliesiems, kurie turi Qi įkrovimą (Huawei Mate P20, P30, Samsung Galaxy S10, S10 +, 10e, S9, S9 Plus, iPhone 11, 11 Pro, XS MAX ir kt.). Galima krauti ir Apple ausines. 
Šis modernaus dizaino magnetinis belaidis įkroviklis pasižymi greit įkrovimu, jame taip pat yra įtaisytas aukštos kokybės "Qi" belaidis įkrovimas. 
Magnetinis belaidis įkroviklis pasižymi minimalistiniu ir moderniu dizainu. Magnetas yra pagamintas iš kokybiškos medžiagos, todėl yra atsparus nubraižymams bei smūgiams ir dėl kruopščiai apgalvoto dizaino gaminys neperkais. 
USB laido pagalba jis yra puikiai tinkamas ir kelionių metu, nes sudaro sąlygas pasikrauti telefoną būnant bet kur, kur yra USB jungtims pritaikytos pakrovimo stotelės. Telefono naudojimas krovimo metu yra daug patogesnis negu naudojant paprastą įkroviklį, nes telefono nugarėlėje esantis magnetinis įkroviklis leidžia labai patogiai laikyti telefoną rankose, žaisti žaidimus, žiūrėti filmus, klausytis muzikos ir t.t. Šis įkroviklis telpa į delną, todėl jį yra labai patogu nešiotis bet kur. 
Labai paprastas naudojimas: telefonui prisiglaudus prie įkroviklio jis iš kart pradeda krovimą. Tvirtai ir stabiliai laikosi prie telefono nugarėlės, taip suteikdamas išmaniąjam įrenginiui tam tikro saugumo. 

PRIEDAI:
1*Magnetinis įkroviklis;
1*USB laidas

Daugiau informacijos:
https://marsietis.lt/magnetinis - belaidis - ikroviklis - ismaniesiems - irenginiams - 313169

Pristatymas visoje Lietuvoje per 1 - 2 d.d.
Suteikiama garantija.
/ / +37063977277
Vilniaus g. 230 Šiauliai / Tilžės g. 107, Šiauliai
Užsakyti galima šiais būdais:
1. Paskambinę telefonu +37063977277
2. Parašę elektroninį laišką
3. Paspaudę nuorodą: https://marsietis.lt/laikrodziu - valdomas - rc - automobilis - raudon

Skelbimo autoriaus kontaktai


Vardas: regotech
Telefonas: +37063977277
Interneto svetainė: https://marsietis.lt/magnetinis-belaidis-ikroviklis-ismaniesiems-ireng ...

Susisiekti su skelbimo autoriumi

 
El. paštas: *
Pranešimas: *
Saugos kodas: *
Įveskite saugos kodą
 
Paryškinti skelbimai


Darbo skelbimai užsienyje - www.uzsienos.lt, Darbas užsienyje, darbas Norvegijoje, darbas Danioje, darbas žemės ūkyje